Lakier hybrydowy 3w1 – czego jeszcze o nim nie wiesz?

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Lakier hybrydowy 3w1 to wybawienie dla osób, które żyją w ciągłym biegu i nie mają czasu na precyzyjne nakładanie i utwardzanie poszczególnych warstw manicure’u. Wydawać by się mogło, że to rozwiązanie powinno zyskać większą popularność, od tradycyjnych hybryd. Niestety, połączenie bazy, lakieru hybrydowego i topu w jednym produkcie wiąże się z pewnymi utrudnieniami. W tym tekście rozprawimy się z mitami na temat rozwiązań 3w1, analizując wszystkie „za” i „przeciw”. Jeśli nie jesteś pewna, czy lakier hybrydowy 3w1 to produkt dla Ciebie, za chwilę wszystko stanie się jasne!

Lakier hybrydowy 3w1 - czego jeszcze o nim nie wiesz?

Oferta sklepów oferujących narzędzia i kosmetyki do pielęgnacji paznokci z roku na rok rozszerza się o wyjątkowe nowości. Nikogo nie zaskakują już takie produkty jak lakiery hybrydowe świecące w ciemności lub zmieniające kolor pod wpływem temperatury. Nie brakuje też innowacyjnych rozwiązań pozwalających zaoszczędzić czas i liczbę środków niezbędnych do poprawnego wykonania manicure’u. Jednym z nich są lakiery hybrydowe 3w1 dostępne Cosmetics Zone.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Jak działa lakier hybrydowy 3w1?

Okazuje się, że lakier hybrydowy do paznokci wcale nie musi być nakładany na bazę, a następnie pokrywany topem. Stosując produkty 3w1 można pominąć te kroki, ponieważ ich skład został uzupełniony o stosowne składniki. Cała procedura przygotowywania manicure’u hybrydowego z wykorzystaniem takich lakierów ogranicza się więc do nałożenia i utwardzenia dwóch warstw koloru. Nasuwa się więc pytanie: dlaczego tradycyjne hybrydy wciąż cieszą się tak dużą popularnością, skoro można robić to szybciej i bez konieczności nakładania bazy oraz topu? Okazuje się, że lakier hybrydowy 3w1 wcale nie jest tak prosty w użyciu, jak mogłoby się wydawać…

Lakier hybrydowy do paznokci 3w1

Lakiery 3w1 są znacznie gęstsze od tradycyjnych hybryd. Wiąże się to z trudniejszą aplikacją na płytkę paznokcia. Produkt powinien być nakładany cienkimi warstwami, a w przypadku bardzo gęstego lakieru trudniej zrobić to precyzyjnie. Jeśli więc dopiero zaczynasz swoją przygodę z hybrydami, zacznij od nieco bardziej tradycyjnych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię biały lakier hybrydowy, brokat lub cekiny, pierwsze próby malowania paznokci i tak będą dużym wyzwaniem. Dopiero z czasem będziesz mogła rozwijać swój warsztat o nowe techniki, narzędzia i kosmetyki. Warto również pamiętać o tym, że po utwardzeniu drugiej warstwy lakieru hybrydowego 3w1 nie należy używać cleanera. Produkt nie pozostawia warstwy dypersyjnej, dlatego gotowy manicure nie wymaga oczyszczania.

Czym zmyć lakier hybrydowy 3w1?

Jeśli zdecydowałaś się na produkt sygnowany symbolem 3w1 powinnaś wiedzieć, jak prawidłowo nałożyć go na paznokcie. Na delikatnie zmatowionej i dokładnie odtłuszczonej płytce rozprowadź cienką warstwę lakieru i utwardź pod lampą UV (2 minuty) lub LED (30-60 sekund). Pamiętaj, aby nie korzystać z cleanera! Następnie nałóż kolejną warstwę koloru i ponownie ją utwardź. Na koniec możesz nałożyć na dłonie nawilżającą oliwkę.

Pozostaje jeszcze jedno pytanie: czym zmyć lakier hybrydowy 3w1? Na szczęście to nic trudnego. Postępujemy dokładnie tak samo, jak w przypadku zwykłej hybrydy. Można to zrobić za pomocą acetonu, specjalnego środka hybrid remover lub za pomocą pilnika. Ostatnia z tych metod pomoże ochronić osłabione paznokcie przed działaniem środków chemicznych. Wystarczy spiłować obie warstwy lakieru hybrydowego 3w1, a następnie zdecydować jakim sposobem wykonasz kolejny manicure. Jak zwykle ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia i kreatywność!

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *