Książka „Do jutra” – recenzja

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Autor: Jeffery Deaver

Wydawnictwo: Prószyński Media Sp. z o.o.

Data wydania: 2021

Wydanie: Warszawa 2021

Liczba stron: 453

Język: polski

ISBN: 978-83-8234-154-6

Książka "Do jutra" - recenzja

Książka „Do jutra” – treść

W trakcie pogoni za dwoma mężczyznami oskarżonymi o okrutne przestępstwo główny bohater – Colter Shaw – natrafia na wskazówkę dotyczącą kolejnej tajemnicy. Chcąc ocalić pewną młodą dziewczynę wyrusza w podróż, docierając do organizacji pomagającej pozbyć się depresji i żalu. Szybko okazuje się, że jest to sekta sprzedająca nieśmiertelność. Aby rozwikłać zagadkę znikania i niewyjaśnionych śmierci jej uczestników Colter Shaw zapisuje się do organizacji, udając spragnionego pomocy człowieka.

Bieżące wydarzenia przeplatają się z poszukiwaniem przez Coltera informacji na temat śmierci swojego ojca, która miała miejsce wiele lat temu. Pod koniec książki trafia na interesujące tropy i dowiaduje się, czego jego ojciec tak wytrwale poszukiwał.

Recenzja

Akcja książki biegnie szybko, przez co zaangażowani czytelnicy mogą skończyć ją już w ciągu dwóch wieczorów. Wątki są wymagające i przemyślane, czytelnik ma okazję zagłębić się w specyfikę działalności sekt oraz wykazać refleksję nad tematem życia i śmierci. Nie brakuje również opisów wyjątkowych zdolności głównego bohatera, które umożliwiły mu przetrwanie w obozie i w dzikim lesie. Padają pytania: „czy utrata dziecka lub bliskiej osoby jest wystarczającym powodem do szukania pomocy w tego typu organizacjach?”, „na czym polega taka działalność, jak wygląda życie w sekcie?” oraz „czym kieruje się przywódca zakładający sektę, jakie ma motywy?”. Książka pełna jest zwrotów akcji, które zaskakują czytelnika. Aby jeszcze lepiej poznać charakter i pragnienia głównego bohatera warto wcześniej sięgnąć po pierwszą część tomu serii o Colterze Shaw.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *