Szampon przeciwłupieżowy nawilżająco – łagodzący AMADERM

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Regularne mycie włosów to czynność, którą wykonujemy wszyscy. Ze względu na znaczną częstotliwość tego zabiegu pielęgnacyjnego, niezwykle istotny jest odpowiedni dobór szamponu. Jeśli nie będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb włosów czy skóry głowy może spowodować sporo szkód, w tym doprowadzić do nadmiernego przetłuszczania się włosów czy przesuszyć je. Szczególną ostrożność podczas wyboru szamponu powinny zachować osoby zmagające się z problemami skórnymi, zwłaszcza łupieżem. Delikatny i skuteczny szampon stworzyła marka AMADERM.

Szampon przeciwłupieżowy nawilżająco - łagodzący AMADERM

Szampon przeciwłupieżowy nawilżająco – łagodzący AMADERM

Szampon przeciwłupieżowy nawilżająco – łagodzący od AMADERM to produkt działający wielowymiarowo – zarówno na włosy, jak i na skórę głowy. Przeznaczony jest dla osób zmagających się z problemem łupieżu o różnym pochodzeniu, zarówno tłustego, jak i suchego. Można go stosować w terapii wielu innych problemów skóry głowy, np. łojotokowym zapaleniu skóry głowy, atopowym zapaleniu skóry głowy czy łuszczycy. Szampon jest całkowicie bezpieczny, dlatego można go stosować już u dzieci od 6. roku życia. Umieszczono go w poręcznej buteleczce o pojemności 150 ml. Dużą zaletą jest gęsta, dobrze pieniąca się konsystencja oraz delikatny, przyjemny zapach.

Składniki aktywne

Do składników aktywnych szamponu zaliczamy:

  • pirokton olaminy;
  • mocznik w stężeniu 3%;
  • biolin P;
  • kwas bursztynowy;
  • bio-siarkę;
  • pantenol;
  • glicerynę.

Wszystkie te składniki wzajemnie się uzupełniają, dając efekt nawilżonych i gładkich włosów, bez śladu po łupieżu na skórze głowy.

Działanie

Szampon przeciwłupieżowy posiada składniki o działaniu przeciwbakteryjnym, ograniczając rozwój patogennej flory bakteryjnej skóry głowy, która przyczynia się do powstawania łupieżu. Szampon zwiększa również przepuszczalność warstwy rogowej naskórka oraz przyspiesza regenerację uszkodzeń skóry głowy, powstałych np. wskutek intensywnego drapania się podczas świądu wywołanego łupieżem. Już po kilku użyciach można zauważyć znaczną poprawę w nawilżeniu włosów i owłosionej skóry. Nie jest ona podrażniona i nie ma tendencji do zaczerwienień. Maleje nadprodukcja sebum, dzięki czemu włosy nie przetłuszczają się tak szybko. Stają się nawilżone, wygładzone i przyjemne w dotyku, a ich rozczesywanie nie stwarza trudności.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *