Rozpieszczająca kolekcja maseczek do twarzy z linii Skin Harmony od FaceBoom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Nawilżona, miękka skóra twarzy to marzenie każdej kobiety. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju kosmetyki. Jednak szczególnie przypodobały się maseczki stworzone do pielęgnacji cery suchej, odwodnionej i mieszanej ze skłonnościami do podrażnień. Świetnie regenerują podczas kiedy skóra jest zmęczona i posiada oznaki stresu, tak wszechobecnego w dzisiejszych czasach.

Rozpieszczająca kolekcja maseczek do twarzy

Rozpieszczająca maseczka do twarzy od FaceBoom

Rozpieszczające maseczki do twarzy od FaceBoom są doskonałym rozwiązaniem dla osób z cerą mieszaną, ze skłonnością do widocznych oznak zmęczenia i licznych podrażnień. Bardzo dobrze zrelaksują skórę gdy czujemy, że jest ona zmęczona i zestresowana. Specjalnie przygotowane rozpieszczające maseczki do twarzy od FaceBoom mają za zadanie rozpieścić nas rano i wieczorem. Wiele osób potrzebuje nawilżenia i energii o poranku, a wieczorem regeneracji po całym dniu przed snem. Swoim delikatnym zapachem karmelu, kwiatów i wanilii, pozwolą na chwilę relaksu, wyciszenia i odpoczynku po ciężkim dniu. Maseczki umieszczono w ekologicznym, kartonowym opakowaniu o pojemności 5 g, który w całości nadaje się do recyklingu.

Składniki aktywne

Składnikami aktywnymi tej serii maseczek od FaceBoom są:

  • olej kukui;
  • ekstrakt z gotu kola;
  • ekstrakt z drzewa moringa;
  • kwas hialuronowy;
  • ekstrakt z guarany;
  • ekstrakt z ashwagandhy.

Aż 97% wszystkich składników posiada naturalne pochodzenie. Maseczki stworzono na bazie wegańskiej formuły. Swoim bogatym składem sprawiają, że skóra twarzy i szyi otrzymuje kompleksową i całkowitą opiekę.

Rozpieszczająca kolekcja maseczek do twarzy

Działanie rozpieszczającej maseczki do twarzy od FaceBoom

Produkt stworzono na bazie kwasu hialuronowego , który głównie nawilża poprzez wiązanie wody i odświeża niwelując suchość skóry. Stosując maseczki do twarzy od FaceBoom rano, pobudzimy swoją skórę do działania, rewitalizacji i nadamy jej energii, dzięki czemu makijaż będzie wyglądał bardziej zjawiskowo. Natomiast zastosowane wieczorem, ukoją po całym dniu, zregenerują, wygładzą i zmniejszą reaktywność skóry tak, aby rano poczuć się wypoczętym i odprężonym.

Rozpieszczająca kolekcja maseczek do twarzy

Zastosowanie

Maseczkę od FaceBoom stosujemy rano i wieczorem. W godzinach porannych nakładamy ją na oczyszczoną skórę twarzy i szyi (omijając okolice oczu). Pozostawiamy na 10 minut i zmywamy letnią wodą. Natomiast w przypadku maseczki na noc, postępujemy dokładnie w ten sam sposób jak z maseczką na dzień, lecz pozostawiamy ją bez spłukiwania na całą noc, co jest jej dużą zaletą. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla podtrzymania kuracji i efektów jest stosowanie całej linii kosmetyków Skin Harmony od FaceBoom.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *