Matująco-normalizująca woda micelarna z linii Seboom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Codzienne oczyszczanie twarzy płynem micelarnym stanowi podstawową czynność pielęgnacyjną skóry. Dzięki niej zachowuje ona czystość, świeżość i fizjologiczne pH. Stosowanie płynów micelarnych opóźnia procesy starzenia się skóry, nawilża ją oraz reguluje wydzielanie sebum, poprawiając tym samym ogólną prezencję cery. Dzisiaj przedstawimy matująco-normalizującą wodę micelarną marki FaceBoom.

Seboom matująco-normalizująca woda micelarna od BodyBoom

Matująco-normalizująca woda micelarna z linii Seboom

Matująco-normalizująca woda micelarna z linii Seboom jest bardzo wydajna, umieszczona w opakowaniu 500 ml. Jej używanie obejmuje naniesienie odrobiny płynu na płatek kosmetyczny, a następnie dokładne przemycie nim twarzy, szyi i dekoltu. Dla lepszych efektów zaleca się dodatkowe przemycie skóry czystą wodą. Produkt stworzono z myślą o posiadaczach skóry tłustej, mieszanej i problematycznej. Opakowanie po zużyciu nadaje się do recyklingu – firma przykłada dużą wagę do ochrony środowiska. Z tego również względu użyto wegańskiej formuły i BIO etykiety.

Składniki aktywne

Składnikami aktywnymi wody micelarnej są:

  • niacynamid;
  • kombucha;
  • woda naczelna;
  • ekstrakt z trawy cytrynowej.

Aż 99% wszystkich składników posiada naturalne pochodzenie. W składzie wody micelarnej od FaceBoom nie ma miejsca na sztuczne barwniki, konserwanty, oleje mineralne, SLS czy PEG.

Seboom matująco-normalizująca woda micelarna od FaceBoom

Działanie

Płyn micelarny od FaceBoom jest delikatny, lecz mimo tego skutecznie oczyszcza skórę z makijażu, zanieczyszczeń, potu, łoju i brudu. Można stosować go codziennie rano i wieczorem. Rano, aby pozbyć się potu, łoju i roztoczy nagromadzonych po całej nocy, zaś wieczorem aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia z całego dnia. Produkt nie podrażnia delikatnych struktur i tkanek, dlatego nada się również do oczyszczania powiek. Idealnie przygotowuje skórę do dalszych czynności pielęgnacyjnych.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *