Suchy olejek do ciała anti-cellulite od BodyBoom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

W dzisiejszych czasach pielęgnacja skóry na całym ciele jest podstawą dbania o siebie. Coraz większą popularnością cieszą się olejki roślinne, które zapewniają powstanie na skórze bariery ochronnej oraz utrzymanie jej na odpowiednim poziomie nawilżenia. W niektórych sytuacjach stosowanie tradycyjnych olejków nie jest możliwe, nie chcemy uzyskać efektu tłustej skóry. Wówczas z pomocą przychodzą suche olejki do ciała.

Suchy olejek do ciała anti-cellulite pobudzający expert

Suchy olejek do ciała anti-cellulite od BodyBoom

Marka BodyBoom przykłada dużą uwagę do ekologii. Składniki aktywne posiadają naturalne pochodzenie, a wszystkie produkty – oznaczenie nietestowania na zwierzętach. Na opakowaniu suchego olejku można znaleźć nawet certyfikat organizacji VIVA VEGAN, walczącej o prawa zwierząt. Etykieta kosmetyku została wykonana z BIO folii. Suchy olejek do ciała posiada wygodne opakowanie z dozownikiem, co umożliwia komfortowe porcjowanie olejku, jak również chroni opakowanie przed zabrudzeniem. Aby uzyskać oczekiwane efekty produkt należy stosować 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Jeszcze skuteczniej zadziała po wcześniejszym peelingu ciała.

Składniki aktywne

Do cennych składników aktywnych kosmetyku zaliczamy:

  • olej abisyński;
  • kawę Robustę;
  • olej perilla.

Formuła jest wegańska, a więc przyjazna skórze i środowisku. Skóra bardzo dobrze przyswaja składniki aktywne.

Suchy olejek do ciała anti-cellulite pobudzający expert

Działanie

Działanie olejku do ciała anti-cellulite obejmuje przede wszystkim nawilżenie, wygładzenie i regenerację. Jego regularne użycie przyczynia się do widocznej i odczuwalnej redukcji cellulitu. Skóra staje się jędrna, gładka i nawilżona. Konsystencja suchego olejku nie grozi powstawaniem tłustej warstwy na powierzchni ciała. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze przyjemny zapach. Olej perilla dodatkowo zmiękcza naskórek. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i alergicznej.

 

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *