Sprawdzone, szybkie zabiegi upiększające

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Szybkie zabiegi upiększające to idealne rozwiązanie kiedy potrzebujemy zregenerować i odświeżyć skórę np. przed nieplanowanym wyjściem. Korzystając z tego rodzaju metod nie trzeba spędzać długich tygodni na pielęgnacji skóry, aby stała się nawilżona, odświeżona i napięta. Sprawdźmy zatem jakie zabiegi mogą w szybki sposób poprawić wygląd naszej twarzy.

Sprawdzone, szybkie zabiegi upiększające

Sprawdzone, szybkie zabiegi upiększające

Oto przykłady, które zabiegi upiększające w krótkim czasie podniosą jakość skóry i wpłyną na poprawę jej wyglądu.

1. Zaffiro.

Zaffiro (tzw. termolifting skóry) wykorzystuje działanie podczerwieni, która w kontakcie ze skórą powoduje podgrzanie jej struktur m.in. włókien kolagenowych do temperatury około 70 stopni Celsjusza. Celem zabiegu jest skrócenie (obkurczenie) włókien kolagenowych (starych) i pobudzenie komórek skóry (fibroblastów) do syntezy nowego kolagenu. Bardzo ważne jest, że już po pierwszym zabiegu widoczne są pierwsze efekty w postaci liftingu i napięcia skóry.

Ten rodzaj zabiegu przeznaczony jest głównie dla osób, u których widoczne są już pierwsze oznaki starzenia. Zaffiro może być wykonane również u młodszych kobiet, chcących powstrzymać upływający czas.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

2. Mikrodermabrazja korundowa.

Mikrodermabrazja to zabieg oczyszczający skórę. Polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą szlachetnego materiału jakim jest korund. Wypychany jest z urządzenia przy pomocy odpowiedniego ciśnienia. Z kolei martwy naskórek jest zasysany do oddzielnego pojemnika znajdującego się przy urządzeniu.

Mikrodermabrazja korundowa nie tylko odświeża skórę poprzez złuszczanie martwym komórek zalegających na jej powierzchni, ale również działa odmładzająco poprzez spłycenie drobnych zmarszczek i pobudzenie skóry do produkcji nowego kolagenu i elastyny. W przypadku mikrodermabrazji warto zastosować serię, która obejmuje 3-5 zabiegów wykonywanych średnio co 3 tygodnie.

3. Mezoterapia igłowa.

Mezoterapia to wbrew pozorom nieinwazyjna metoda kwalifikująca się do zakresu działań medycyny estetycznej. Wykonywana jest w celu opóźnienia procesów starzenia się skóry, a także w terapiach profilaktycznych. Zabieg polega na wykonaniu mikronakłuć w odpowiedzi na stymulację komórek skóry właściwiej jak i naskórka. Konsekwencją tego jest poprawa mikrokrążenia w tkance podskórnej oraz zwiększenie procesów metabolicznych komórek tłuszczowych, odżywienie komórek i ich dotlenienie, spłycenie zmarszczek mimicznych oraz poprawa gęstości i spoistości skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zalecana jest jednak seria obejmująca 4-5 powtórzeń.

4. Dermapen.

Dermapen to nic innego jak zabieg polegający na wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry poprzez automatyczne jej nakłuwanie, dzięki pulsującym igłom. Zabieg jest komfortowy, a precyzja jego działania jest jeszcze większa niż tradycyjna mezoterapia. Celem zabiegu jest pobudzenie komórek skóry do ich regeneracji oraz do syntezy nowego kolagenu i elastyny. Zaletą jego jest szybkość, niska inwazyjność oraz całkowita sterylność.

5. Wampirzy lifting.

Wampirzy lifting to nieinwazyjny sposób rewitalizacji i odmłodzania skóry. Polega na iniekcyjnym podaniu własnego osocza bogato płytkowego w głąb skóry przy pomocy cienkiej igły. W miejsca gdzie preparat został podany widoczne jest natychmiastowe przyspieszenie procesów regeneracyjnych tkanek. Pobudzone zostają również fibroblasty, które odpowiedzialne są za syntezę kolagenu i elastyny. Wampirzy lifting przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku.Polecane produkty:

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

2 odpowiedzi

    1. Myśle że zależy od tego jak bardzo skóra jest podatna na pojawiające się nowe naczynka. Ja do tej pory nie miałam z tym problemu jednak zauważyłam że po dermapenie pojawiły się niteczki na skrzydełkach nosowych, które to natomiast po mikrodermabrazji stały się jakby bardziej widoczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *