Zabiegi medycyny estetycznej w Łodzi

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Medycyna estetyczna od zarania dziejów pomagała kobietom w osiągnięciu pożądanych rezultatów estetycznych ciała. Mimo, że kiedyś zabiegi z tej dziedziny były tematem tabu, w dzisiejszych czasach mniej lub bardziej inwazyjne poprawianie urody nie robi już na nikim wrażenia. Odpowiednio dostosowane do wymagań i potrzeb klientki czynności kosmetyczne potrafią nie tylko udoskonalić urodę, ale też znacząco poprawić samopoczucie lub pomóc w wyleczeniu wielu wizualnych kompleksów. Jedną z takich klinik oferujących szereg zabiegów kosmetologicznych jest klinika-urody.pl ulokowana w Łodzi, dzięki której m.in pozbędziesz się krępujących znamion oraz poprawisz kondycję skóry poprzez mikrodermabrazję.

Zabiegi medycyny estetycznej w Łodzi

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Usuwanie znamion Łódź

Jeśli zmagasz się z nieestetycznymi zmianami na skórze, zabieg usuwania znamion skórnych dostępny w Klinice Urody Dermed w Łodzi jest w sam raz dla Ciebie. Pomaga on w pozbyciu się niedoskonałości z obszaru całego ciała, jak brodawki, włókniaki, czy kłykciny. Do redukcji nieestetycznych wybroczyn skórnych w Klinice w Łodzi używa się metody kriochirurgiii i elektrokoagulacji. Jakie znamiona możesz usunąć w Klinice Urody Dermed w Łodzi?

  • Brodawki – w większości przypadków pojawiają się po zakażeniu wirusem HPV. Charakteryzują się różnym kształtem i umaszczeniem. Mimo, że nie są bolesne, dla wielu osób stanowią poważny defekt estetyczny.
  • Włókniaki –  włókniaki są łagodnym rodzajem zmian nowotworowych. Choć  ich posiadanie może wywołać panikę, tak naprawdę zmiany te nie złośliwieją i nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Są jednak nieatrakcyjne wizualnie, tym bardziej, jeśli są umiejscowione w dość widocznym miejscu.
  • Kłykciny –  ten rodzaj zmian, nazywany jest powszechnie brodawkami płciowymi. Nie bez powodu, bowiem zlokalizowane są wokół odbytu lub narządów płciowych. Ich pojawienie się jest przyczyną wirusa HPV, przenoszonego m.in drogą płciową. Mimo, że kłykciny kończyste nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, po ich pojawieniu się, warto szybko interweniować, bowiem lubią się rozrastać.

Przeciwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, karmienie piersią, zakażenia wirusowe/bakteryjne skóry, nowotwory, a także zaburzenia krzepnięcia i krążenia krwi. Jeśli i Ty posiadasz wątpliwości, czy możesz bezpiecznie poddać się temu zabiegowi, skontaktuj się z obsługą Kliniki Urody Dermed w Łodzi.

Mikrodermabrazja Łódź

Zabieg mikrodermabrazji wykonywany w gabinecie Kliniki Urody Dermed w Łodzi jest dość powszechną metodą oczyszczania skóry. Polega on na bezbolesnym, acz stanowczym, mechanicznym złuszczaniu całego naskórka (prócz powiek) za pomocą urządzenia pokrytego syntetycznymi lub naturalnymi diamentami. Mikrodermabrazja diamentowa może być stosowana zarówno u posiadaczek suchej, odwodnionej skóry, jak i u tych kobiet mających tłustą lub mieszaną skórę. Polecana jest osobom, które pragną odzyskać elastyczność i sprężystość skóry oraz dla tych, którzy zmagają się z pozostałościami po trądziku, czy przebarwieniami słonecznymi. Nie powinny jednak korzystać z niej Panie posiadające znaczące zmiany skórne jak np. aktywny trądzik, opryszczkę, czy nowotwory skóry. Przed każdym zabiegiem w klinice Urody Dermed w Łodzi przeprowadzany jest wywiad, który ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwskazań do jego stosowania. Proces mechanicznego ścierania naskórka jest w pełni bezpieczny – pobudzana  proces produkcji nowych komórek oraz pomaga skórze wydajniej absorbować składniki odżywcze zawarte w kosmetykach. Już po jednym zabiegu mikrodermabrazji można zauważyć zwężenie porów oraz zmniejszenie produkcji sebum. By zapewnić sobie jak najlepsze efekty wizualne, najlepiej jest wykonywać ów zabieg z częstotliwością 1-2 razy w miesiącu. Regularne korzystanie z dobrodziejstw mikrodermabrazji, zapewnia gładką i promienną skórę, redukcję przebarwień, zaskórników i blizn oraz spłycenie drobnych zmarszczek. Stanowi również świetne przygotowanie przed zabiegiem mezoterapii.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *