Wszystko o liposukcji kawitacyjnej

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Bez dwóch zdań liposukcja kawitacyjna cieszy się ogromną popularnością. Masz ochotę na ten zabieg, ale nie wiesz dokładnie, czy jest on dla Ciebie oraz na czym polega? Świetnie trafiłaś. Już za moment rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Wszystko o liposukcji kawitacyjnej

Czy jest to zabieg dla mnie?

Musimy przyznać, że liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem dobrze znanym w Polsce. Od dobrych kilku lat wzrasta regularnie jej popularność. Mylnym pojęciem jest mit mówiący o tym, że liposukcja kawitacyjna jest jedynie zabiegiem przeznaczonym dla kobiet. Jest to zabieg dla obu płci.

Z zabiegu tego korzystają osoby, które walczą z otyłością miejscową. Najczęściej jest to otyłość:

  • Podbródka,
  • Pośladków,
  • Bioder,
  • Ud,
  • Brzucha.

Liposukcja kawitacyjna redukuje w miejscach tych tkankę tłuszczową. Musimy przyznać, że są to miejsca, z których najtrudniej jest nam się odchudzić.

Jak wygląda ten zabieg?

Na samym początku pragniemy zaznaczyć, że zabieg jest zawsze wykonywany w seriach. Jednorazowy zabieg niestety nie przyniesie nam oczekiwanych efektów. Na ile zabiegów trzeba się zdecydować? Nie możemy odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, ponieważ każda osoba jest poddawana ocenie podczas pierwszej wizyty. Najczęściej są to cztery do sześciu zabiegów.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Na jeden zabieg musimy poświęcić około trzydziestu minut. Podczas tego zabiegu dochodzi do rozbijania tłuszczu. Jest to możliwe dzięki użyciu specjalnej głowicy zabiegowej. Ona w połączeniu z odpowiednim żelem przekazuje wiązki ultradźwiękowe o wysokiej intensywności.

Czy zabieg ten jest bolesny? Absolutnie nie. Podczas zabiegu pacjenci nie odczuwają kompletnie żadnych dolegliwości.

Aby cieszyć się rzeczywiście bardzo dużymi efektami, to zaleca się dietetyczne ograniczenia podczas wykonywania serii zabiegów. Postawmy na spore ilości płynów oraz przyjmujmy pokarmy nisko tłuszczowe. Dzięki temu wydalenie tłuszczu z naszego organizmu będzie jeszcze szybsze, a nasza wątroba odetchnie z ulgą.

Na jakie efekty można liczyć po serii zabiegów liposukcji kawitacyjnej?

Gdy decydujemy się na jakieś zabiegi, to nie możemy doczekać się wręcz pierwszych efektów. Tak samo jest w przypadku liposukcji kawitacyjnej. Na jakie efekty możemy liczyć? Na pewno jest to wyszczuplenie naszej sylwetki oraz jej wymodelowanie. Do tego zmniejszy się sam cellulit. Na dodatek komórki tłuszczowe zostaną rozbite, a skóra zostanie ujędrniona.

Znaczna większość osób jest wręcz zachwycona wszelkimi efektami. Jedyne czego możemy żałować to sam fakt, że wcześniej nie poddaliśmy się temu zabiegowi. Wynika to być może z tego, że wiele osób uważa, że mógłby to być zabieg bolesny. Nic bardziej mylnego. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny, przyjemny, szybki i co najważniejsze przynoszący efekty nawet większe od tych, których oczekiwaliśmy.

Wybierzmy dobrą klinikę kosmetyczną, która liposukcję kawitacyjną ma w swojej ofercie i rozpocznijmy serię. Pamiętaj, aby nie wybierać kliniki, która ma podejrzanie niską cenę tego zabiegu. Coś wówczas musi być nie tak. Rozsądniej jest wybrać miejsce sprawdzone, które pracuje na wysokiej jakości sprzęcie oraz na naprawdę dobrych kosmetykach.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *