Szczoteczka elektryczna Oral B. Czemu warto ją wybrać?

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Szczoteczka elektryczna to urządzenie, które coraz częściej można spotkać w łazienkach wielu z nas. Oczywiście nie powinno to dziwić – zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy wszystkie jej przewagi nad tradycyjną. Szczoteczka elektryczna Oral B pozwala w łatwy sposób zadbać o kompleksową higienę całej jamy ustnej, redukując tym samym ryzyko rozwoju wielu groźnych chorób. Co warto wiedzieć na jej temat? Jakie są najważniejsze różnice między oboma sposobami mycia zębów? Jak sprawić, że szczoteczka elektryczna Oral B posłuży długo i zapewni najwyższą jakość mycia? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Szczoteczka elektryczna Oral B. Czemu warto ją wybrać?

Szczoteczka elektryczna. Dlaczego pozwala lepiej myć zęby i chronić dziąsła niż szczoteczka tradycyjna?

Szczoteczka Oral B to dla osób chcących odpowiednio zadbać o higienę jamy ustnej wybór znacznie lepszy niż tradycyjna. Dzięki odpowiednio dobranej częstotliwości obrotów oraz długości i rodzaju włosia, a także rozwiązaniom takim jak delikatne mikrowibracje usuwa ona całą płytką nazębną. Efektem jest nie tylko profesjonalne uczucie czystości, ale też zwiększona ochrona zębów przed bakteriami wywołującymi próchnicę. Warto przy tym wspomnieć, że szczoteczka elektryczna to najlepszy wybór dla wrażliwych dziąseł, które dzięki pełnej likwidacji płytki nazębnej rzadziej dotykają stany zapalne.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Wymienne główki szczoteczki a szczoteczka elektryczna. Jak zadbać o jej prawidłową konserwację?

By mieć pewność, że szczoteczka pomoże zadbać o zdrowie i higienę wszystkich obszarów jamy ustnej, warto regularnie wymieniać końcówki wymienne. Tak jak w przypadku tradycyjnych szczoteczek ulegają one zużyciu. Na szczęście Oral B wprowadziło rozwiązania pozwalające na znaczące spowolnienie tego procesu, zapobiegające zbyt mocnemu szczotkowaniu. Dzięki nim zarówno codzienne czyszczenie języka, jak i czyszczenie zębów będzie nie tylko wydajniejsze, ale też będzie wiązać się z wolniejszym zużyciem końcówek, a pielęgnacja dziąseł okaże się dużo łatwiejsza.

Regularnie wymieniaj wymieniaj wymienne główki szczoteczki. Jak pomoże ci to uzyskać najlepsze efekty?

Regularna wymiana końcówek w szczoteczce pozwoli zachować jej pełną wydajność i mieć pewność, że dokładnie usuwa ona wszystkie osady. Tym bardziej, że nad jej prawidłową pracą czuwa między innymi czujnik siły nacisku.

Oral B iO. Rewolucja w higienie zębów i jamy ustnej coraz bliżej. Co potrafi sztuczna inteligencja?

Różne tryby czyszczenia oraz położenia szczoteczki pozwalają dokładnie usunąć z zębów całą płytkę nazębną. Szczoteczka Oral-B Io jest wyposażone w sztuczną inteligencję, która sama dobierze odpowiednie parametry. Wraz z nią otrzymujemy praktyczne etui podróżne oraz dodatki takie jak ładowarka magnetyczna, pozwalające na korzystanie ze szczoteczki również w podróży.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *