Kosmetologia na najwyższym poziomie – 5 grup zabiegów popularnych w Pied-De-Poule

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Świadomość na temat zdrowia i dbania o urodę w ostatnich latach znacznie wzrosła. Przekłada się to na wzrost zainteresowania różnego rodzaju zabiegami kosmetologicznymi, które oferują indywidualne, innowacyjne podejście do wyglądu czy samopoczucia. Oto 5 popularnych i polecanych grup zabiegów, które znajdują się w stałej ofercie Pied-De-Poule. To profesjonalny salon kosmetyczny w Warszawie mający placówki również we Wrocławiu i na Ukrainie.

Kosmetologia na najwyższym poziomie - 5 grup zabiegów popularnych w Pied-De-Poule

1. Oczyszczanie twarzy

Systematyczne oczyszczanie twarzy pozwala na pozbycie się z powierzchni skóry zanieczyszczeń i martwego naskórka, którego obecność znacznie ogranicza wchłanianie cennych składników aktywnych kosmetyków. Ponadto nadmiar sebum, złuszczony naskórek i zanieczyszczenia przyczyniają się do powstawania zmian skórnych, a cera przybiera kolor ziemisty. W Pied-De-Poule klienci mają do wyboru metody oczyszczania mechanicznego, chemicznego oraz powierzchniowego i głębokiego. Mogą być zarówno odrębną usługą, jak i stanowić wstęp do dalszej, profesjonalnej pielęgnacji.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

2. Peelingi

Peelingi są wprawdzie skupione na oczyszczaniu skóry, jednak kosmetycznie tworzą odrębną, sporą grupę zabiegów pielęgnacyjnych. W Pied-De-Poule można wybierać spomiędzy następujących peelingów: kwasem azelainowym, kwasem glikolowym, kwasem migdałowym, PRX-T33, kwasem retinowym, kwasem salicylowym, kwasem ferulowym i innymi związkami. Takie zabiegi są bezpieczne, tym bardziej, że odpowiedni związek aktywny zawsze dobierany jest indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry klienta. Drogą likwidacji martwych komórek skóry stymuluje się jej regenerację, czego efektem będzie lustrzane odbicie świeżej, rozjaśnionej i odmłodzonej skóry.

3. Mezoterapia

Popularność mezoterapii wciąż nie maleje. Wyróżnia się 2 formy zabiegu – igłową i bezigłową. Istotą obu form jest wprowadzenie bezpośrednio do skóry koktajlu odżywczego składającego się np. z substancji regenerujących, łagodzących podrażnienia, witamin i minerałów. Z tą różnicą, że w pierwszym przypadku są one aplikowane za pomocą mikroskopijnych igiełek, zaś w drugim za pomocą wiązki lasera, ultradźwięków i innych procedur fizykalnych. Efekty widoczne są natychmiast, choć rekomenduje się serię zabiegów. Rezultat? Wzmocnienie krążenia krwi, odżywienie skóry, dodanie jej blasku i elastyczności, stymulacja regeneracji, a nawet delikatne wygładzanie zmarszczek mimicznych.

4. Depilacja laserowa

Piękne i gładkie ciało jest współcześnie wpisane w kanon piękna kobiet, choć także coraz więcej mężczyzn decyduje się na depilację niektórych okolic ciała. Usunięcie zbędnego owłosienia jest całkowicie bezbolesne i odbywa się przy wykorzystaniu wiązki lasera, dzięki czemu włoski praktycznie nie odrastają w kolejnych latach. Nowoczesne urządzenia gwarantują bezpieczeństwo nawet przy skórze wrażliwej, bez względu na jej odcień. W Pied-De-Poule klienci mogą skorzystać z rabatu -50% na pierwszą wizytę. Pozwoli to niedrogo przekonać się o skuteczności i komforcie wykonywania tego typu depilacji.

5. Kosmetologia sprzętowa

Mianem tym określić można szeroką grupę zabiegów odbywających się z wykorzystaniem wiązki laserowej o możliwości indywidualnego dopasowania ich parametrów. W Pied-De-Poule emituje je urządzenie Harmony XL PRO, pozwalające rozwiązać ponad 65 medycznych oraz estetycznych problemów. Jedną z głównych zalet urządzenia jest możliwość wykonywania zabiegów na każdym typie i obszarze skóry. Możliwe rezultaty? Między innymi: leczenie trądziku i zmian skórnych, usuwanie przebarwień, eliminacja zmarszczek (także tych głębokich), usuwanie naczynek, blizn, rozstępów, znamion, brodawek i wiele innych! Już dziś zadbaj o swoje ciało i zapisz się na wizytę lub skorzystaj z możliwości konsultacji.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *