Podkład estee lauder – kiedy warto go kupić?

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Marka Estee Lauder to prawdziwy przebój na polskim rynku. Każda miłośniczka makijażu i nie tylko zna jej czołowy produkt, czyli podkład Double Wear. Dlaczego po ten właśnie produkt sięga tak wiele pań? Jakie są jego największe zalety?

Podkład estee lauder - kiedy warto go kupić?

Podkład Estee Lauder – dlaczego jest tak popularny?

O zaletach tego produktu powiedziano już wiele. Każdy kto miał okazję nosić go na swojej skórze wie, że to produkt o bardzo lekkiej konsystencji, który jednocześnie zapewnia bardzo dobre krycie. Jednak w tym przypadku skuteczne krycie nie oznacza znienawidzonego przez kobiety efektu maski. Double Wear to podkład skutecznie zakrywający nawet bardzo widoczne przebarwienia na skórze. Świetnie radzi sobie także z błyszcząca, trudną do ujarzmienia cerą. Z jego pomocą nawet mocno błyszcząca skóra zachowa matowy efekt nawet do 10 godzin. Wszystko to dzięki specjalnej formule matującej, która nie jest tylko pustym frazesem na opakowaniu, niemającym odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Estee Lauder

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Ogromna popularność produktu od marki Estee Lauder to również zasługa aż 30 odcieni bazowych, które wszystkie dostępne są w tagomago.pl/collections/estee-lauder/. Dzięki temu dobór odpowiedniego koloru pasującego do pigmentu cery nie sprawia problemu. Tak bogata paleta kolorów pozwala idealnie dopasować kolor podkładu do skóry. Mimo perfekcyjnego scalenia się produktu ze skórą nie powoduje on zatrzymania procesu oddychania cery. Osoby posiadające tłustą i mieszaną skórę potwierdzają, że nie zapycha on porów i nie powoduje powstawania zaskórników. Dodatkowo nie ciemnieje w ciągu dnia. Zawiera także niewielki filtr przeciwsłoneczny SPF 10. To z pewnością podkład, któremu dorównuje niewielu konkurentów.

Wśród tak wielu zalet Este Lauder Double Wear część pań posiadających suchą skórę twarzy zauważa, że bez odpowiedniego nawilżenia może on lekko wysuszyć skórę. Pojawiają się również głosy, że cena tego podkładu jest zbyt wysoka.

Estee Lauder

Jak wybrać odpowiedni odcień podkładu Estee Lauder?

Producent podzielił odcienie podkładu na 3 główne grupy. Literka C widniejąca na opakowaniu oznacza tony chłodne. Z kolei N reprezentuje odcienie neutralne a W kolory ciepłe. Osoby z bardzo jasną karnacją powinny rozpocząć poszukiwania właściwego koloru od odcienia 1C1 o nazwie Cool Bone. To podkład w bardzo jasnym kolorze w chłodnym odcieniu. Posiadaczom ciemniejszych karnacji marka Estee Lauder oferuje podkłady oznaczone numerami 2,3,4 i 5, które również można znaleźć w cieplejszych i jaśniejszych odcieniach.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *