Natychmiastowe ujędrnianie skóry – jest możliwe?

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Jędrna, elastyczna skóra bez wątpienia należy do kanonów współczesnej urody. Niestety, skóra jest narażona na działanie wielu niekorzystnych czynników, co odbija się również na jej napięciu. Na szczęście są sposoby na szybkie i skuteczne ujędrnianie skóry – to nowoczesne zabiegi ujędrniające, które można wykonać w klinice medycyny estetycznej ESTELL w Warszawie.

Pacjentka podczas zabiegu ujędrniania brzucha.

Z tekstu dowiesz się:

  • na czym polega zabieg ujędrniający Icoone,
  • czym cechuje się zabieg ujędrniający Pelleve.

 

Na jędrność i elastyczność skóry wpływa wiele czynników. Przede wszystkim skóra w naturalny sposób traci napięcie wraz z wiekiem. Z upływem lat znajdujące się w skórze włókna kolagenu i elastyny rozciągają się, a dodatkowo zwalnia produkcja nowych włókien, co powoduje, że skóra staje się mniej elastyczna. Oczywiście proces ten przebiega u różnych osób w różnym tempie, a wpływ na to mają m.in. czynniki genetyczne.

Oprócz tego jędrność i elastyczność skóry zależą także od trybu życia, poziomu aktywności fizycznej i stosowanej diety. Powszechnie wiadomo, że umiarkowana, regularna aktywność fizyczna pozwala zachować ciało w dobrej kondycji, podobnie jak zdrowa, zbilansowana dieta. Z drugiej strony na napięcie i jędrność skóry negatywnie wpływa nagły spadek masy ciała na skutek stosowania restrykcyjnych diet. U kobiet na jędrności i elastyczności skóry odbić się mogą również przebyte ciąże i porody.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Oczywiście należy pamiętać, że istnieją skuteczne sposoby na walkę o zachowanie młodo wyglądającej, napiętej i jędrnej skóry. Pomogą w tym nowoczesne zabiegi ujędrniające, które wykonuje się w klinice medycyny estetycznej ESTELL w Warszawie.

Ujędrnianie brzucha, modelowanie ciała, drenaż limfatyczny – zabieg Icoone

Jednym z najnowocześniejszych zabiegów ujędrniających i modelujących sylwetkę jest Icoone – jego skuteczność opiera się na działaniu innowacyjnych głowic masujących z rolkami wyposażonymi w liczne mikrootwory, wywołujące zjawisko tzw. multimikrostymulacji. Głowice działają precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, nie rozciągając jej, nie generując urazów ani siniaków. Ich praca powoduje natychmiastową poprawę przepływu krwi, wzmożenie produkcji nowych włókien kolagenowych oraz usprawnienie przepływu limfy. W skórze pobudzają się naturalne procesy regeneracyjne, staje się ona bardziej napięta i jędrna, redukcji ulegają nagromadzone miejscowo tkanka tłuszczowa i cellulit, zmniejszają się również obrzęki limfatyczne.

Zabieg ujędrniający Icoone można przeprowadzić w obrębie brzucha, pośladków, ud, bioder czy ramion. Dla jak najlepszych efektów zalecane jest wykonanie serii od 8 do 16 sesji, 2-3 razy w tygodniu lub codziennie. Później – dla podtrzymania rezultatów – wskazane są dwa zabiegi miesięcznie.

Jak ujędrnić brzuch po ciąży? Pomoże Pelleve!

Ujędrnianie brzucha, ud czy pośladków możliwe jest również dzięki zabiegowi Pelleve. Opiera się on na właściwościach urządzenia emitującego falę radiową o częstotliwości 4 mHz – w momencie zetknięcia ze skórą fala ta podgrzewa tkanki (nawet do 45°C), co natychmiast pobudza fibroblasty do wzmożonej produkcji nowego kolagenu oraz obkurczenia już istniejących włókien kolagenowych. Daje to efekty w postaci poprawy napięcia oraz elastyczności skóry. Pewną różnicę można zobaczyć od razu po zabiegu, ale na ostateczny efekt trzeba poczekać około trzech tygodni.

Zabieg ujędrniający Pelleve można wykonywać w obrębie brzucha, ud, pośladków, ramion oraz piersi. Dobre efekty estetyczne daje już jedna procedura, choć dla jak najlepszych rezultatów warto wykonać 3-4 zabiegi w odstępach 4-6 tygodni. Można je łączyć z innymi metodami modelującymi, np. mezoterapią igłową. Co ważne, zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, więc może być wykonywany nawet u kobiet tuż po porodzie. Nie wymaga rekonwalescencji, od razu po jego zakończeniu można wrócić do codziennych aktywności.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *