Rzęsy na magnes

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Rzęsy na magnes to obecnie nowość na rynku kosmetycznym. Należą do tanich i łatwych metod przedłużania. Ich dużą zaletą jest brak konieczności stosowania kleju, który często powoduje reakcje alergiczne okolicy oczu.

Rzęsy na magnes

Rzęsy na magnes stanowią duże ułatwienie dla kobiet, które stale korzystają z usług ich przedłużania. Tego rodzaju zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym nie należą do najłatwiejszych, dodatkowo wymagają fachowości i precyzji. W przypadku aplikacji rzęs na magnes nie wymaga się ręki specjalisty, zabieg jest szybki i łatwy w wykonaniu.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Rzęsy na magnes – aplikacja

Działanie rzęs na magnez opiera się na obecności w wachlarzu włosków, niewielkich rozmiarów magnetycznych paseczków, które zakłada się na granicy powieki górnej. Sztuczne rzęsy zapina się na rzęsy naturalne poprzez złączenie magnesów nad i pod rzęsami górnej powieki. Aplikację należy rozpocząć od wewnętrznego kącika przechodząc stopniowo do zewnętrznego. W czasie zakładania, sztuczne rzęsy dopasowują się do kształtu oka tworząc stosunkowo naturalny efekt.

Zalety

Jedną z zalet rzęs na magnes jest możliwość nie stosowania w ich aplikacji kleju, który często bywa przyczyną pojawiania się reakcji alergicznych w obrębie oczu. Dodatkowo należą do produktów wielorazowego użytku, szybko się je zakłada oraz zdejmuje i co najważniejsze, nie uszkadzają struktury naturalnych włosków. W związku z tym rzęsy na magnes stanowią alternatywę dla pań o wrażliwych oczach oraz skłonnych do alergii.

Wady

Jedną z wad rzęs na magnes jest trudny dobór długości i gęstości włosków do wielkości oka, co ostatecznie podkreśla spojrzenie zbyt mocno dając nienaturalny, przerysowany efekt. W niektórych rzęsach magnesy mogą być zbyt słabe, które w wyniku ruchów powieką mogą przesunąć cały wachlarz włosków.

Gdzie kupić rzęsy na magnes?

Rzęsy na magnes można zakupić w sklepach internetowych, a także w drogeriach stacjonarnych. Ich cena waha się w granicach 20-40 złotych.Polecane produkty:

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *