Żel do mycia ciałka i włosków od BabyBoom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Pielęgnacja delikatnej skóry dziecka wymaga szczególnej uwagi i ostrożności. Podstawą powinien być wybór odpowiednich kosmetyków, które będą bezpieczne, przyjazne dla skóry i łagodne. Najlepiej jest sięgać po kosmetyki posiadające pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, a właśnie takim jest żel do mycia ciałka i włosków od BabyBoom.

Żel do mycia ciałka i włosków od BabyBoom

Żel do mycia ciałka i włosków od BabyBoom

Żel do mycia ciałka i włosków marki BabyBoom to naturalny produkt umożliwiający kompleksową pielęgnację wrażliwej skóry dziecka na każdym etapie jego życia. Jego użycie jest proste i wygodne, wystarczy zwilżyć skórę wodą, a następnie nałożyć żel, rozcierając go wcześniej w dłoniach. Opakowanie posiada przyjemny, niebieski kolor oraz wygodny dozownik. Sprawia to, że kąpiel dziecka staje się przyjemnością zarówno dla niego, jak i dla matki.

Składniki aktywne

Składniki aktywne produktu to:

  • ekstrakt z aloesu;
  • inulina;
  • D-pantenol.

Aż 99% wszystkich składników posiada naturalne pochodzenie, produkt może pochwalić się w pełni wegańską formułą.

Żel do mycia ciałka i włosków od BabyBoom

Działanie

Żel do mycia ciałka i włosków od BabyBoom dokładnie oczyszcza skórę dziecka, nie uszkadzając jednocześnie bariery hydrolipidowej. Dzięki temu chroni ciało przed wysuszeniem czy odwodnieniem. Efektem jest czysta i zadbana skóra dziecka. Ekstrakt z aloesu dodatkowo nawilża, regeneruje oraz łagodzi podrażnienia. Chroni naskórek przed utratą nadmiernej ilości wody. Inulina sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii oraz chroni przed rozwojem tych szkodliwych, natomiast D-pantenol chroni przy nadwrażliwościach oraz koi ewentualne podrażnienia.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *