Udoskonalające serum z korygującym pigmentem z linii Seboom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Kobieca cera bywa kapryśna, jednego dnia wygląda promiennie i zdrowo, zaś drugiego pojawiają się wypryski i niedoskonałości. Jej ogólny wygląd zależy od wielu czynników zewnętrznych (np. dieta, zanieczyszczenie powietrza) i wewnętrznych (np. działanie hormonów). Aby stale cieszyć się piękną skórą warto zawsze mieć przy sobie delikatne serum maskujące niedoskonałości. Produkt powinien być w pełni naturalny i ekologiczny, a jednocześnie skuteczny. Takie działanie zapewnia linia Seboom – udoskonalające serum marki FaceBoom.

Udoskonalające serum z korygującym pigmentem z linii Seboom

Udoskonalające serum z korygującym pigmentem od FaceBoom

Udoskonalające serum z korygującym pigmentem od FaceBoom umieszczono w szklanym, praktycznym pojemniczku, wykonanym ze stłuczki poprodukcyjnej. BIO etykieta sprawia, że całość po zużyciu nadaje się do recyklingu. Serum posiada certyfikat PETA oraz FSC. Użycie produktu jest wygodne ze względu na dozownik. Konsystencja idealnie rozprowadza się po powierzchni skóry i zapewnia jej trwałe pokrycie. Użycie serum jest banalnie proste. Wystarczy zaaplikować na skórze ulubiony krem, zaczekać na jego całkowite wchłonięcie, a następnie nałożyć serum. Posiada on zielony kolor, jednak w momencie kontaktu ze skórą dopasowuje się do jej kolorytu. Produkt można stosować na całą twarz lub na pojedyncze niedoskonałości.

Składniki aktywne

Składnikami aktywnymi warunkującymi tak skutecznie działanie produktu są:

  • niacynamid;
  • olej tamanu;
  • korygujące mikrokapsułki.

98% wszystkich składników posiada naturalne pochodzenie. W składzie nie ma miejsca na parabeny, SLS, PEG czy oleje mineralne.

Działanie

Serum od FaceBoom przywraca naturalną równowagę i świeżość skóry. Zaczerwienienia i wszelkie niedoskonałości stają się automatycznie mniej widoczne. Lekka formuła nie obciąża skóry i nie powoduje dyskomfortu. Z kolei naturalne składniki nie przyczyniają się do powstawania podrażnień czy reakcji alergicznych. Po zastosowaniu kosmetyku skóra wygląda promiennie i młodo. Serum z korygującym pigmentem najlepiej sprawdzi się w przypadku skóry tłustej, mieszanej i problematycznej.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *