Punktowy lotion na niedoskonałości z linii Seboom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Niedoskonałości na skórze mogą pojawiać się z różnych powodów, bez względu na wiek. Zawsze warto mieć pod ręką w pełni naturalny kosmetyk, który zmniejszy widoczność nieestetycznych zmian. Powinien być ekologiczny, bezpieczny i skuteczny – połączenie wszystkich tych cech znajdziemy w punktowym lotionie na niedoskonałości marki FaceBoom.

Punktowy lotion na niedoskonałości z linii Seboom

Seboom punktowy lotion na niedoskonałości od FaceBoom

Punktowy lotion na niedoskonałości od FaceBoom umieszczono w wygodnym, zakręcanym słoiczku. Używając go należy pamiętać, aby nie wstrząsać opakowaniem. Wystarczy zanurzyć w nim patyczek kosmetyczny, a następnie nałożyć lotion punktowo na niedoskonałości. Produkt pozostawiamy na twarzy na noc, aż do wyschnięcia. Z rana wystarczy spłukać go i cieszyć się piękną, oczyszczoną skórą. Przed pierwszym użyciem warto wykonać próbę uczuleniową.

Składniki aktywne

Do składników aktywnych kosmetyku zaliczamy:

  • tlenek cynku;
  • olejek z drzewa herbacianego;
  • kwas salicylowy.

94% wszystkich składników posiada naturalne pochodzenie, a formuła produktu jest wegańska. Firma stawia na bezpieczeństwo użytkowników oraz ochronę środowiska naturalnego.

Punktowy lotion na niedoskonałości z linii Seboom

Działanie

Punktowy lotion od FaceBoom przywraca naturalną równowagę skóry i jej świeżość. Działa na zasadzie punktowego wysuszania tkanek, skutecznie likwiduje więc wszelkie niedoskonałości. Podczas gdy my śpimy, składniki aktywne kosmetyku oczyszczają, delikatnie złuszczają i przyspieszają regenerację tkanek. Tlenek cynku wykazuje działanie ściągające, olejek z drzewa herbacianego oczyszcza i delikatnie ściąga pory, natomiast kwas salicylowy reguluje wydzielanie sebum. Efekty widać już po pierwszym użyciu.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *