Peeling kawowy uwodzicielski oryginał od BodyBoom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Peeling całego ciała jest jedną z podstawowych czynności pielęgnacyjnych. Zaleca się jego wykonywanie 2-3 razy w tygodniu, aby pozbyć się z powierzchni ciała resztek kosmetyków, zanieczyszczeń, pyłów czy martwego naskórka. Sam żel to nie wszystko, oczyści skórę jedynie powierzchownie, my zaś potrzebujemy raz na jakiś czas usunąć głębsze zanieczyszczenia. Wysokiej jakości kosmetykiem jest peeling kawowy od BodyBoom.

Peeling kawowy uwodzicielski oryginał od BodyBoom

Peeling kawowy uwodzicielski oryginał od BodyBoom

Peeling kawowy uwodzicielski oryginał od BodyBoom charakteryzuje się wysokiej jakości, naturalnym składem oraz przyjemnym, czekoladowym aromatem. Posiada konsystencję umożliwiającą wykonanie masażu ciała przez kilka minut. Dużą zaletą jest ekologiczne opakowanie, dzięki czemu mamy świadomość wspierania planety. Peeling kawowy zapewnia najwyższy poziom relaksu, jednocześnie dbając o wygląd skóry. Efekty widać już po pierwszym użyciu.

Składniki aktywne

Składnikami aktywnymi produktu są:

Działanie

Głównym składnikiem bazowym jest kawa, która odpowiada za działanie złuszczające produktu. Pobudza mikrokrążenie w tkance podskórnej, co przyczynia się do zmniejszenia widoczności cellulitu, wygładza skórę oraz wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Pozostałe składniki zapewniają odpowiednie nawilżenie ciała i odżywienie go. Różowa sól himalajska skutecznie usuwa toksyny i metale ciężkie, oczyszczając skórę i przygotowując ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Po zastosowaniu tego peelingu ciało jest miękkie, pachnące i gładkie, a podrażnienia załagodzone.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *