Biustonosz powiększający

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Biustonosz powiększający piersi to podstawowe wyposażenie szafy wielu kobiet z małym biustem. Niekiedy nawet Panie posiadające miseczkę C czy D mają ochotę wyeksponować piersi i delikatnie je powiększyć. Podpowiadamy, w jaki sposób można tego dokonać.

Biustonosz powiększający

Biustonosz powiększający push up

Push up to chyba najczęstszy wybór bielizny przez kobiety z małym biustem lub chcących go optycznie powiększyć. Biustonosz z push upem charakteryzuje się piankową wstawką wewnątrz miseczek, co powiększa biust nieraz o kilka rozmiarów. Dobrym rozwiązaniem jest kupno stanika, który posiada wyjmowane gąbeczki. Dzięki temu mamy jednocześnie biustonosz powiększający piersi oraz klasyczny. To, czy włożymy wkładki będzie zależało już wyłącznie od nas i od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Fiszbiny

Wiele kobiet chce optycznie powiększyć biust, jednak nie preferuje noszenia biustonoszy z push upem. Dla nich idealnym rozwiązaniem będzie kupno staników z fiszbinami. Czym są słynne fiszbiny? To nic innego jak półokrągłe druty umieszczone pod miseczkami biustonosza. Odpowiadają za utrzymanie piersi oraz delikatnie nadają im kształt. Taka bielizna stworzona została z myślą o posiadaczkach dużych biustów, celem ich lepszej stabilizacji. Wraz z upływem czasu rozpoczęto produkcję biustonoszy z małymi miseczkami (A, B) i fiszbinami. Obecnie niemal każdy model biustonosza można zakupić z fiszbinami.

Fiszbiny są czymś, co się albo kocha, albo nienawidzi. Część kobiet nie wyobraża sobie biustonosza bez nich, a pozostała część wyjmuje je tuż po zakupie bielizny. Fiszbiny często przebijają się przez materiał i drażnią skórę, co jest jedną z przyczyn rezygnacji z nich. Wyróżnia się 3 przyczyny wychodzenia drutów:

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina
  • zła jakość bielizny, np. słaby materiał;
  • nieodpowiedni sposób prania bielizny – szybkie wirowanie czy wysokie temperatury, które niszczą materiał;
  • nieodpowiedni rozmiar biustonosza – przy złym dobraniu stanika piersi wymuszają na fiszbinach inne ustawienie, tym samym zwiększając ryzyko ich przebicia przez materiał.

Kupno biustonosza z fiszbinami to już indywidualna kwestia, jednak chcąc optycznie powiększyć biust warto spróbować takiego rozwiązania. Należy jednak mieć na uwadze wymienione wyżej czynniki ryzyka uszkadzania materiału. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie się do brafitterki (specjalistki zajmującej się doborem bielizny), aby mieć pewność, że biustonosz został dobrany odpowiednio do nas.

Biustonosz typu plunge

Biustonosz typu plunge charakteryzuje się niskim mostkiem (częścią pomiędzy miseczkami), dzięki czemu nawet małe piersi są lepiej wyeksponowane. Jeśli jednocześnie zdecydujemy się na biustonosz plunge z lekkim push-upem, mamy gwarantowany efekt uniesionych i wymodelowanych piersi. W efekcie staną się one optycznie większe.

Wkładki żelowe

Co w przypadku, gdy chcemy powiększyć piersi, ale nie chcemy kupować nowego biustonosza? Wówczas możemy zdecydować się na zakup żelowych wkładek do biustonosza. Pasują one niemal do każdego modelu bielizny i są w stanie powiększyć piersi o jeden rozmiar. Często dają oczekiwany efekt i są bardzo lubiane przez wiele kobiet. Ich największymi zaletami są:

  • komfort i wygoda noszenia – wkładki żelowe są przyjemne w dotyku i nie podrażniają delikatnej skóry na piersiach;
  • mała widoczność – takie wkładki są przeźroczyste, przez co gwarantują dyskrecję;
  • idealne dopasowanie – żel stosowany do produkcji wkładek do biustonoszy wykazuje zdolność dopasowywania się do kształtu piersi. W efekcie nie tylko są bardzo wygodne, ale i imitują naturalny kształt biustu.

Tego rodzaju wkładki można kupić już za 15-40 zł, a posłużą przez dłuższy czas. Dodatkowo można wybrać ich kształt. Najpopularniejsze są wkładki łezki oraz okrągłe.

Podsumowanie

Biustonosz jest podstawowym elementem garderoby każdej kobiety, bez względu na rozmiar piersi. Powinien być idealnie dobrany do rozmiaru i kształtu biustu nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Małe piersi również są piękne, dlatego przede wszystkim należy zastanowić się, czy celem bielizny będzie rzeczywiście powiększenie biustu czy jego ładne podkreślenie. Efekt powiększenia piersi można uzyskać stosując biustonosz powiększający lub różnego rodzaju wkładki.Polecane produkty:

Bibliografia

  1. Stoppard M., Pielęgnacja piersi, Wydawnictwo Książka i Wiedza, Warszawa 1998.
  2. Stavros T., Ultrasonografia piersi, Wydawnictwo Medipage, Warszawa 2007.
  3. Przylipiak A., Podstawy Medycyny Estetycznej, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Kresowa Agencja Wydawnicza, Białystok 2011.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *