Wybielające pasty do zębów z węglem aktywnym

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Wybielające pasty do zębów z węglem aktywnym to alternatywa dla drogich i inwazyjnych metod wpływających na poprawę naszego uśmiechu. Produkty marki natureON to nowość wśród naturalnych past do mycia zębów, które wyróżniają się na tle innych unikalnymi wariantami smakowymi.

Wybielające pasty do zębów z węglem aktywnym

Wybielające pasty do zębów z węglem aktywnym

Wybielające pasty do zębów marki natureON to dotąd niespotykane połączenie węgla aktywnego ze składnikami, które do tej pory były kojarzone głównie z tematami kuchennymi. Warto podkreślić, że obecność węgla aktywnego w tego rodzaju produktach warunkuje kolor zębów, pomagając rozjaśnić je już w ciągu 14 dni.

Oprócz naturalnego składu, pasty marki natureON nie zagrażają środowisku zewnętrznemu, ponieważ ich opakowania pochodzą z recyklingu, i co ważne, mogą ponownie zostać przetworzone. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że produkty te mogą być stosowane przez wegan.

1. Wybielająca pasta do zębów z węglem i chilli.

Obecność papryki chilli w paście do zębów sprawia, że produkt zyskuje dodatkowe właściwości przeciwbakteryjne. Ponadto stanowi dodatkowe źródło witamin, a także pełni rolę naturalnego konserwantu. Pasta do zębów z węglem i chilli w delikatny sposób czyści i poleruje szkliwo, zapewnia prawidłową kondycję dziąseł, a także zapewnia efekt świeżego oddechu. Charakteryzuje się intensywnym oraz zaskakującym smakiem i aromatem zapobiegając jednocześnie gromadzeniu się kamienia i płytki nazębnej.

2. Wybielająca pasta do zębów z węglem i matchą.

Matcha czyli zielona herbata o silnych właściwościach antyoksydacyjnych doskonale wkomponowuje się w produkty do pielęgnacji jamy ustnej. Pasta do zębów z węglem aktywnym i matchą delikatnie usuwa osad nazębny i co ważne chroni przed rozwojem próchnicy.

3. Wybielająca pasta do zębów z węglem i papają.

Papaja stanowi źródło węglowodanów, kwasów organicznych, wody oraz cennych enzymów, które stymulują procesy trawienne. Jej obecność w paście do zębów zapewnia również oryginalny, egzotyczny smak i aromat produktu, dzięki czemu codzienne mycie zębów nabiera nowego charakteru.

Wybielające pasty do zębów z węglem aktywnym

Wskazówka

Wybielającą pastę do zębów z węglem aktywnym należy stosować co najmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem. W przypadku stosowania pasty u dzieci, które nie ukończyły 6 roku życia zaleca się nabierać ilość produktu w formie niewielkiego ziarnka grochu.

Podsumowanie

Wybielające pasty do zębów z węglem aktywnym marki natureON to nowa forma dbania o wygląd i zdrowie naszych zębów. Innowacyjna linia produktów charcoal z dodatkami takimi jak chilli, matcha czy papaja dodaje pastom nie tylko cennych właściwości, ale również oryginalnego wręcz egzotycznego smaku i aromatu.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

4 Responses

  1. Tej nowości jeszcze nie próbowałam 😀 Ale ogólnie korzystam tylko z NatureON. Muszę w takim razie zajść do Rossmanna 🙂

  2. Wszystko mi się podoba w tych pastach. Mają ciekawy smak, nie nudzą się(a jak tak, to można zmieniać), a przede wszystkim mają potwierdzoną skuteczność. Ciekawa jest też nakrętka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *