Sebio enzymatyczny krem przeciw zaskórnikom

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Sebio enzymatyczny krem przeciw zaskórnikom marki tołpa to produkt skierowany głównie dla osób z cerą tłustą, mieszaną oraz problematyczną. Skład wzbogacony o naturalne enzymy powoduje złuszczenie martwych komórek naskórka odblokowując pory skórne i zapobiegając rozwojowi trądziku pospolitego.

Sebio enzymatyczny krem przeciw zaskórnikom

Sebio enzymatyczny krem przeciw zaskórnikom

Działanie produktu opiera się na korzystnych właściwościach enzymów, które rozpuszczają martwe komórki naskórka. Mechanizm ten następuje powoli i stopniowo przyczyniając się do redukcji zaskórników otwartych i zamkniętych, które zapoczątkowują zmiany o podłożu trądzikowym. Dodatkowo krem wykazuje właściwości nawilżające i kojące. Charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym oraz spowalniającym produkcję sebum, zapewniając skórze matowe wykończenie.

Składniki aktywne kremu przeciw zaskórnikom

  • torf tołpa – warunkuje procesy metaboliczne, regeneruje naskórek, a także chroni skórę przed utratą wody;
  • usieciowany enzym papainy – działa złuszczająco na skórę, dzięki czemu w sposób delikatny usuwa martwe komórki naskórka, oczyszcza skórę z codziennym zanieczyszczeń;
  • kompleks siarczanu, cynku i oligosacharydów – reguluje proces wydzielania sebum, wykazuje właściwości antybakteryjne.

Sebio enzymatyczny krem przeciw zaskórnikom

Efekty

Regularna pielęgnacja skóry kremem przeciw zaskórnikom już w 5 dni zmniejsza problem z występowaniem zaskórników. Produkt wpływa na redukcję blizn i przebarwień skóry już po upływie tygodnia od stosowania. Zmniejsza syntezę łoju skórnego o 15%, a także pozostawia matową skórę do 12 godzin.

Wskazówka

Torf tołpa to forma naturalnego antyoksydantu, który wykazuje właściwości ochronne dla skóry oraz wzmacnia odporność skóry wrażliwej.

Sposób stosowania

Krem należy nanieść na oczyszczoną skórę twarzy pomijając okolice oczu. Produkt zaleca się wmasować w skórę rozpoczynając od szyi kierując się ku górze. Pielęgnację należy wykonywać zarówno rano jak i wieczorem.

Podsumowanie

Krem przeciw zaskórnikom marki tołpa zapewnia właściwą pielęgnację skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej. Dzięki właściwościom antybakteryjnym oraz złuszczającym przygotowuje skórę na dalszą pielęgnację, a także zapobiega wystąpieniu wykwitów skórnych prowadzących do rozwoju trądziku pospolitego.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *