Paleta Lunar Spell od Affect

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Wykonywanie makijażu towarzyszy nam od setek lat, jednak dopiero w ostatnim czasie nastąpił szybki rozwój branży kosmetycznej, zwłaszcza gałęzi związanej z makijażem. Poszukujemy bezpiecznych i trwałych kosmetyków, które nie podrażnią delikatnej skóry, zwłaszcza na powiekach i w okolicy oczu. Takim produktem jest Paleta Lunar Spell marki Affect, oferująca bogaty wybór cieni do powiek. Czym wyróżnia się ona spośród innych dostępnych na rynku palet cieni?

Paleta Lunar Spell od Affect

Paleta Lunar Spell od Affect – parametry produktu

Cienie do powiek zostały umieszczone w wygodnej, praktycznej i estetycznej rozkładanej paletce, którą zawsze można mieć ze sobą w torebce. Po jej otwarciu mamy do dyspozycji nie tylko szereg cieni, ale również podłużne lusterko ułatwiające wykonanie czy poprawę makijażu podczas podróży czy pobytu poza domem. Paleta Lunar Spell zawiera aż 12 wyjątkowych odcieni, które można określić jako uwodzicielskie, romantyczne i tajemnicze.

Do wyboru mamy 7 matowych, chłodnych odcieni oraz 5 kosmicznych, migoczących barw srebra, błyszczącego różu, księżycowego pyłu i ametystu. Możemy je dowolnie łączyć ze sobą, otrzymując niebanalne kompozycje – pełne klasy i elegancji, z nutką tajemnicy. Z ich wykorzystaniem można wykonać zarówno makijaż wieczorowy, jak i biznesowy, dzienny czy ślubny. W zależności od połączenia kolorów uzyskamy efekt delikatny lub mocniejszy. Wszystkie odcienie stworzono z doświadczoną wizażystką marki – Karoliną Matraszek.

Paleta Lunar Spell od Affect

Zalety Palety Lunar Spell

Cienie do powiek od Affect charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Raz wykonany makijaż utrzyma się na powiekach przez wiele godzin, nie rozmazując się i nie ścierając. Cienie aplikujemy bezpośrednio na powieki za pomocą pędzli do makijażu, możemy jednak blendować je z dodatkiem wody, co potęguje wytrzymałość na skórze. Produkt jest całkowicie bezpieczny, ma wszelkie atesty i można go stosować nawet codziennie. Nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienienia spojówek ani uczucia pieczenia oczu oraz nie prowadzi do ich nadmiernego łzawienia. Delikatność cieni do powiek jest niezwykle ważne, jako że oczy należą do wyjątkowo delikatnych, podatnych na bodźce zewnętrzne struktur.

Kolejną zaletą jest idealne pokrycie. Wystarczy nanieść jedną warstwę cieni, aby skóra była całkowicie pokryta wybranym kolorem. To ważne szczególnie podczas wykonywania profesjonalnych i mocnych makijaży, ale nie tylko. Paleta Lunar Spell jest dobrym wyborem dla każdej kobiety ceniącej sobie wysoką jakość kosmetyków oraz korzystną cenę.

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *