Wypełnianie zmarszczek

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Szukasz nowych metod na wypełnianie zmarszczek? Albo sposobu na naturalnie wyglądającą, ale zdecydowanie jędrniejszą skórę? Zapraszamy do Krakowa, by przekonać się na własnej skórze, co potrafi dzisiaj medycyna estetyczna.

Wypełnianie zmarszczek

Usługi dostępne w klinice SimMed

Klinika medycyny estetycznej SimMed w Krakowie oferuje swoim pacjentom nie tylko standardowe zabiegi, ale też przetestowane i bezpieczne nowinki z zakresu odnowy biologicznej. W ofercie znajduje się m.in. likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym, jak i zdobywającą coraz większą popularność metodą Radiesse. Mezoterapia igłowa to zabieg od lat wykonywany w krakowskiej klinice.

Promienny wygląd możesz uzyskać dzięki zabiegom odmładzającym Sculptra lub wstrzyknięciu toksyny botulinowej. Oczywiście, dostępne jest także wypełnianie ust kwasem hialuronowym. SimMed podejmuje się również wykonania peelingów medycznych, lipozy iniekcyjnej oraz wielu innych zabiegów.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Wypełnianie zmarszczek Radiesse

To metoda nowej generacji, dzięki której ryzyko wystąpienia powikłań i reakcji obronnej organizmu spada do zera. Wypełnianie zmarszczek Radiesse polega na wstrzyknięciu preparatu z hydroksyapatytem wapnia (CaHA) zawieszonego w żelu z karboksymetylocelulozy, CaHA jest substancją naturalnie występującą w organizmie jako budulec kości i szkliwa. Wykorzystywana także w stomatologii do regeneracji tkanek, CaHA daje efekt odmłodzenia rysów twarzy od 18 do 24 miesięcy. Główna zaleta metody Radiesse w medycynie estetycznej to, w przeciwieństwie do innych wypełniaczy, całkowita biozgdoność preparatu z organizmem każdego pacjenta. Dzięki temu nie występują żadne reakcje alergiczne. Substancja jest od wielu lat dokładnie przebadana klinicznie, co zwiększa bezpieczeństwo jej stosowania.

Zalety i efekty zabiegu Radiesse

Jeżeli szukasz metody na zapewnienie młodego wyglądu skóry bez przesadnego wygładzenia i utraty rysów twarzy, to jest to zabieg dla Ciebie. Zmarszczki wyraźnie znikają po 3 miesiącach od podania preparatu, a tuż po wizycie widać już wyraźnie spłycone drobne zmarszczki. Do pełnego wypełnienia zmarszczek dochodzi w trakcie trzech pierwszych miesięcy po zabiegu, podczas których uszkodzona skóra generuje nowe włókna kolagenowe i elastyczne. Efekt utrzymuje się do dwóch lat od wykonania zabiegu. Radiesse polecany jest także przy utracie jędrności skóry oraz do modelowania konturów twarzy. Pozwala nie tylko na wypełnienie zmarszczek, ale też na spłycenie bruzdy nosowo-wargowej i innych bruzd twarzowych.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Nie jest już nową metodą, ale zdecydowanie skuteczną. Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym służy przede wszystkim do modelowania pewnych okolic twarzy. Zmarszczki wokół oczu, opadające kąciki ust, lwia zmarszczka i wiele innych korekcji jesteśmy w stanie wykonać z użyciem kwasu hialuronowego. Ta wyjątkowo higroskopijna substancja utrzyma efekty zabiegu na okres do 12 miesięcy. Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym – i nie mówimy tu o mezoterapii – daje różny czas utrzymywania się oraz efekt zależnie od gęstości i usieciowienia substancji zwanej kwasem hialuronowym. Zastosowanie kwasu hialuronowego powinno być wzięte pod uwagę dopiero po wywiadzie u lekarza, ze względu na przeciwskazania.

Kwas hialuronowy, zabieg Radiesse, i inne

Jeżeli chcesz walczyć z oznakami starzenia i zmęczenia skóry, w SinMed odnajdziesz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. By dowiedzieć się więcej o oferowanych zabiegach, wejdź na: https://sim-med.info/uslugi/medycyna-estetyczna/.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *