Frezy do paznokci – gadżet profesjonalnej stylistki

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Frezarka do paznokci to sprzęt, który w rękach profesjonalnej stylistyki potrafi zdziałać cuda. Sprawne posługiwanie się urządzeniem to jedno, jednakże równie ważna jest kwestia doboru odpowiedniego frezu.

Frezy do paznokci - gadżet profesjonalnej stylistki

Do czego służą frezy do paznokci?

Frezy mogą pełnić różne funkcje. Poszczególne modele służą do opracowywania skórek, ściągania masy czy opracowywania płytki, naturalnej bądź zbudowanej z masy.
Idealny frez powinien być nie tylko wytrzymały, ale również wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły w celu zapewnienia komfortowej pracy przez długi czas. Bezpieczeństwo, komfort i indywidualne preferencje stylistki są najważniejsze podczas wyboru najlepiej pasującego modelu. Z tego właśnie powodu frezy do paznokci Indigo Nails dostępne są w tak szerokiej i różnorodnej ofercie, odpowiadając na rozmaite potrzeby oraz oczekiwania.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Frezy do paznokci w ofercie Indigo Nails

Jeśli szukasz frezów na różne okazje, oferta Indigo Nails będzie strzałem w dziesiątkę! Poniżej przedstawiamy szybki przegląd dostępnych modeli.

Frezy Cuticle

Kolekcja Cuticle Indigo Nails jest najliczniejsza. Każdy frez do paznokci z tej linii posiada swoje charakterystyczne cechy. Prawie wszystkie modele wykonane są z diamentowego nasypu i gwarantują znakomite opracowanie skórek. Wyjątkami są jedynie dwa frezy – Cuticle 6 w kształcie kulki, w którym zastosowano węglik spiekany, oraz nieposiadający nasypu Cuticle 11, będący świetnym wyborem do pracy przy manicurze kombinowanym.

Frezy Diamond

Modele 1-4 z linii Diamond Indigo Nails są niezastąpionym wsparciem podczas wyrównywania masy żelowej. Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjną metodę „na sucho” czy pracujesz techniką „na mokro”, frezy do paznokci Indigo z serii Diamond zapewniają pełną satysfakcję dzięki temu, że jako jedyne pozwalają na stosowanie Easy File Oil. Wykorzystanie zaledwie jednej kropli tego olejku znacznie podnosi komfort pracy, ułatwiając opracowywanie powierzchni żelu czy bazy hybrydowej. Dodatkowo dzięki kształtowi walca i dużej powierzchni kontaktu, czas pracy został skrócony do minimum.

Frezy Karbid i Style

Frezy Karbid Indigo Nails (modele 1-6), wykonane z węglika spiekanego, posiadają odpowiednią ostrość i wytrzymałość do ściągania masy. Dzięki odpowiedniemu kształtowi są one gwarancją bezpieczeństwa, komfortu oraz wygody. Ponadto ofertę Indigo uzupełniają frezy karbidowe do ściągania masy z nietępiącą się powłoką Infinity Life. Są to modele Style 1 oraz Style 2 (w tym wersja dla leworęcznych).

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *