Zaffiro – innowacyjny thermolifting skóry

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Zaffiro to nowoczesna technologia odmładzająca. Zabieg thermoliftingu poprawia kondycję skóry twarzy jak i ciała, a jego głównym celem jest jej ujędrnienie. Na czym polega Zaffiro oraz jakich efektów możemy się po nim spodziewać?

Zaffiro - innowacyjny thermolifting skóry

Zaffiro – czym jest?

Zaffiro to zabieg mający na celu odmłodzenie skóry. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, w wyniku którego intensywnie podwyższana zostaje jej temperatura. Prowadzi to do obkurczenia się włókien kolagenowych i elastynowych. Struktury te wracają do swoich pierwotnych wymiarów, co skutkuje przywróceniem elastyczności i właściwego napięcia skóry, a zmarszczki, które były widoczne ulegają wygładzeniu.

Zaffiro – na czym polega zabieg?

Zaffiro to zabieg wykonywany głowicą ze szlachetnego szkła szafirowego, które emituje wiązkę światła podczerwonego o długości (750- 1800 nm). Działanie tego rodzaju fali prowadzi do podgrzania tkanek i jednoczesnego podrażnienia włókien kolagenu. Efektem tego jest przywrócenie skórze jędrności, elastyczności, zwiększenie napięcia skóry oraz zagęszczenie jej struktury. Podczas zabiegu Zaffiro zostają również pobudzone fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych nawet do 30%. Procesy te następują powoli, ale stopniowo. Efekt końcowy zyskujemy po upływie 6 miesięcy.

Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Na oczyszczony wcześniej obszar zabiegowy, którym może być np. twarz lub ramiona, nakładany jest żel, który jest warstwą izolacyjną (ochronną) skóry. Pomaga on również w przemieszczaniu się głowicy. Na początku skóra przygotowywana jest do działania promieniowania podczerwonego poprzez jej ochłodzenie. Następnie odbywa się podgrzanie warstwy właściwej skóry, w tym głównie kolagenu do temperatury 65 stopni Celsjusza, a następnie schłodzeniu zostaje poddana wierzchnia jej warstwa. Drugim etapem jest wykonanie na obszarze zabiegowym łagodzącego masażu.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zabiegowi mogą być poddawane takie okolice jak:

 • twarz;
 • szyja;
 • dekolt;
 • ramiona;
 • piersi;
 • brzuch;
 • dłonie;
 • pośladki;
 • uda.

Efekty Zaffiro

Efekty Zaffiro to przede wszystkim przywrócenie skórze napięcia i elastyczności. Ponadto światło oddziałujące na naskórek wygładzając również zmarszczki. Thermoliftng twarzy pomaga podnieść opadające policzki oraz poprawić cały jej owal. Nadaje lepszy wygląd zwiotczałej skórze ramion oraz korzystnie wpływa na opadające z wiekiem piersi. Sprawia, że brzuch u kobiet po porodzie nie jest wiotki, a na dekolcie i twarzy zredukowane zostają widoczne zmarszczki.

Ile efektów potrzeba, aby zobaczyć efekt?

U niektórych osób efekt zabiegu Zaffiro widoczny jest szybko, nawet po 1 wizycie. Natomiast całkowity rezultat widoczny jest po wykonaniu całej serii zabiegów w czasie 3-6 miesięcy. Zabieg polecany jest również jako terapia profilaktyczna dla osób w wieku 25-35 lat. Cała terapia wynosi około 4-6 zabiegów wykonywanych raz w miesiącu.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekty całej serii utrzymują się około 1- 2 lata. Uwarunkowane jest to przede wszystkim rodzajem skóry, jej pielęgnacją oraz stylem życia.

Wskazania

 • opadające policzki;
 • utrata jędrności skóry twarzy;
 • utrata owalu twarzy;
 • wygładzenie zmarszczek;
 • utrata jędrności skóry ciała;
 • wygładzenie skóry.

Przeciwwskazania

Podsumowanie

Zabieg Zaffiro nie należy do metod inwazyjnych i co ważne, jest bezbolesny. Bardzo ważną cechą tej technologii jest fakt, że może być wykonywana również na skórze bez względu na jej fototyp, na skórze opalonej, wrażliwej oraz naczyniowej.Polecane produkty:

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

3 odpowiedzi

 1. Ale ciekawy zabieg 🙂 Muszę o nim pomyśleć, ponieważ szukam czegoś co pomoże mi z moim brzuchem zwiotczałym po ciąży bliźniaczej. Chyba, że polecacie coś jeszcze?

 2. Zabieg naprawde fenomenalny. ja na zaffiro byłam w krakowskiej klinice i przyznam, że nigdy wcześniej nie czułam sie tak super jak po tym zabiegu 🙂 pełen profesjonalizm i nowoczesny sprzęt:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *