Zabiegi na twarz – pielęgnacja

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Zabiegi na twarz stanowią ważny element w pielęgnacji skóry oraz utrzymaniu jej w odpowiedniej kondycji. Mogą działać nawilżająco, redukować niedoskonałości, a także mocno odżywiać. Polecane są każdej cerze oraz osobom w każdym wieku.

Zabiegi na twarz – pielęgnacja

Zabiegi na twarz

1. Depilacja.

Depilacja pomaga utrzymać brwi w odpowiednim kształcie oraz nadaje twarzy właściwy wygląd. Wykonywana na ciele zapewnia komfort posiadania gładkiej skóry na długi czas.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

2. Nawilżanie.

Nawilżanie należy do podstawowych czynności dbania o skórę, nie tylko twarzy, ale i całego ciała. Dzięki zapewnieniu właściwego poziomu nawilżenia, skóra będzie dłużej elastyczna, szybko będzie się regenerować, a także spowolniony zostanie jej proces starzenia się.

3. Demakijaż.

Demakijaż pozwala utrzymać skórę w odpowiedniej formie. Dzięki codziennemu i dokładnemu oczyszczaniu zapewnimy jej ochronę przeciwbakteryjną oraz swobodne „oddychanie”.  Unikniemy niechcianych wykwitów skóry w formie krost i zaskórników. Pamiętając o regularnym demakijażu, skóra odwdzięczy nam się zdrowym i promiennym wyglądem.

4. Oczyszczanie.

Oczyszczanie ma na celu usunięcie wszystkich wykwitów skóry np. zaskórników oraz złuszczenie martwego naskórka, które zapewni gładkość, a także uczucie lekkości. Oczyszczanie głównie polecane jest skórze tłustej, łojotokowej o podłożu trądzikowym. W różnorodności zabiegów oczyszczających znajdą się również takie, które przeznaczone są dla skór suchych i naczynkowych.Polecane produkty:

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *