Laser Mediostar – bezbolesna epilacja laserowa

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Laser Mediostar wykorzystuje technologię diodową przy jednoczesnym połączeniu dwóch długości fali 810 i 940 nm. Taka formuła pozwala na przeprowadzanie skutecznych zabiegów z zakresu leczenia trądziku pospolitego, odmładzania skóry oraz trwałego usuwania owłosienia.

Laser Mediostar - bezbolesna epilacja laserowa

Laser Mediostar – bezbolesna epilacja laserowa

Laser Mediostar to urządzenie, które oferuje wiele rozwiązań zabiegowych. Dzięki zastosowaniu technologii diodowej oraz dwóch długości fal 810 i 940 nm umożliwia wykonywanie zarówno skutecznej epilacji laserowej, a także leczenie trądziku pospolitego oraz odmładzania skóry. Wbudowany szeroki zakres regulacji długości impulsu od 3 do 400 ms pozwala na skuteczne usunięcie nawet cienkich i jasnych włosków.

Jego inną zaletą jest fakt, że urządzenie wyposażone jest w dynamiczny tryb pracy z zastosowaniem wysokiej częstotliwości, dzięki czemu zabieg można przeprowadzić, w krótszym czasie na dużych powierzchniach ciała. Głowice lasera wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, który chłodzi naskórek zarówno przed, w trakcie jak i po strzale.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Istotną informacją jest jednorodność plamki zabiegowej, a więc homogenny rozkład energii na całej jej powierzchni, dzięki zastosowaniu systemu TAPER. Dzięki niemu energia świetlna rozkłada się symetrycznie, przez co do minimum zmniejsza się ryzyko powstawania na skórze gorących plam.

Laser Mediostar posiada możliwość zastosowania również kilku głowic zabiegowych rozpoczynając od najbardziej precyzyjnej o powierzchni 1 cm2, następnie 1,5 cm2, 3 cm2 oraz 10 cm2. Tak szeroki wybór głowic daje szanse dobrać wielkość głowicy do rozmiarów okolicy zabiegowej, aby dotrzeć do wszystkich cebulek włosa.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem kosmetolog powinien przeprowadzić wywiad z klientem, wykluczyć przeciwwskazania oraz udzielić wszelkich, niezbędnych informacji dotyczących zabiegu oraz pielęgnacji skóry. Włoski do zabiegu powinny być zgolone, a miesiąc wcześniej należy zrezygnować z wszelkich metod wyrywających owłosienie (wosk, depilator, pęseta, pasta cukrowa). Przed zabiegiem nie wskazane jest regularne picie herbat ziołowych zawierających dziurawiec, nagietek, szałwię, skrzyp polny oraz pokrzywę.

Po zabiegu

Klient nie powinien opalać skóry przez okres około 2 tygodni. Ponadto nie wskazane jest stosowanie ziół fotouczulających oraz kosmetyków na bazie retinolu. Włosów nie wolno wyrywać, metody tj. wosk czy depilator należy zastąpić maszynką lub kremem do depilacji.

Przeciwwskazania

Bibliografia

  1. Nova Group, Kosmetologia Estetyczna, Laser Mediostar monolight – perła bezbolesnej epilacji laserowej, 1/2020.


Polecane produkty:

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *