Ukochany przez kosmetyczki JetPeel powraca na polski rynek

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

JetPeel wraca na polski rynek. Ten rewolucyjny system do peelingu i regeneracji skóry ciała i twarzy w bezinwazyjny sposób pozwala uzyskać pożądany efekt.

Ukochany przez kosmetyczki JetPeel powraca na polski rynek

Technologia JetPeel® Pro

JetPeel® Pro jest rewolucyjnym systemem do pilingu i regeneracji skóry. Zastosowana innowacyjna technologia umożliwia usuwanie zrogowaciałego naskórka w sposób bezdotykowy, a także bezigłowe wtłaczanie skoncentrowanych preparatów do głębokich warstw skóry. Dzięki temu, cały zabieg jest nieinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji, ale charakteryzuje się wysoką skutecznością. Technologia JetPeel@ Pro powstałą w oparciu o badania naukowca, który zajmował się techniką rakietową. Początkowo wykorzystywana była w leczeniu ran, oparzeń, jednak jej bezbolesność sprawiła, że zaadaptowana została na potrzeby medycyny estetycznej.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

System JetPeel® Pro pozwala na rozpędzenie cząsteczek serum do prędkości ponaddźwiękowych. Dzięki temu możliwe jest podanie preparatu do najgłębszych warstw skóry, tam gdzie zachodzi najgłębsza regeneracja. Mikrokropelki produktu docierają do poziomu skóry właściwej – tego efektu nie osiągniemy codzienną pielęgnacją nawilżającą.

Zabieg JetPeel® Pro

Na czym polega zabieg? Ma on trzy elementy – detoksykację, eksfoliację i głęboką infuzję skóry. Najpierw przeprowadzany jest drenaż limfatyczny, w którego przebiegu wykorzystuje się detoksykującą wodę. Poprawa krążenia skutkuje nie tylko eliminacją toksyn i obrzęków – już na tym etapie skóra jest wygładzona, zrelaksowana, a drobne linie zmarszczek zniwelowane. Następnym etapem jest właściwy piling w formie hydrodermabrazji. W zależności od potrzeb skóry można wykorzystać dodatkowe substancje złuszczające. Piling redukuje widoczne poszerzone pory, reguluje wydzielanie sebum i przygotowuje skórę do infuzji. Na tym ostatnim etapie do najgłębszych warstw skóry wprowadzane są substancje odżywcze, następuje też stymulacja kolagenu obecnego w skórze. Zabieg JetPeel® Pro wykorzystać można dzięki temu w celu likwidacji zmarszczek, poprawy stanu cery tłustej, w leczeniu trądziku o różnym pochodzeniu, czy w leczeniu zmian pigmentowych. Efekty widoczne są zaraz po zabiegu.

Więcej na temat systemu JetPeel znaleźć można na stronie https://shar-pol.pl/produkt/jetpeelpro. Jeśli decydujemy się na zabiegi tego typu, wybierajmy ofertę marek istniejących na rynku od lat, które mają za sobą długą historię badań klinicznych.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *