Sezon na depilację laserową rozpoczęty!

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który pokochały zarówno kobiety jak i mężczyźni. Gładka skóra, brak podrażnień czy wrastających włosków to komfort, na który chciałby sobie pozwolić każdy. Całe szczęście jest taka możliwość, ponieważ sezon na zabiegi depilacji laserowej właśnie się rozpoczął!

Sezon na depilację laserową rozpoczęty!

Jeżeli zaczniesz zabiegi już teraz, to możesz się spodziewać, że do kolejnego wakacyjnego wyjazdu Twoja skóra będzie idealnie gładka! A Ty zapomnisz całkowicie o maszynkach do golenia, wosku czy paście cukrowej!

Na czym polega depilacja laserowa?

Zabiegi depilacji laserowej to skuteczna metoda na trwałe usunięcie owłosienia. Podczas depilacji światło lasera uderza prosto w znajdujący się we włosach barwnik czyli melaninę skutecznie niszcząc cebulki włosa oraz mieszki włosowe. Depilacja działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie. Właśnie z tego powodu jeżeli chcesz skutecznie i trwale usunąć niechciane owłosienie musisz wykonać ok. 6 – 7 zabiegów w salonie.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Największe zalety depilacji laserowej

Wiesz już, że zabiegi depilacji laserowej to jedyna trwała metoda na pozbycia się niechcianych włosków. Jakie jeszcze korzyści możesz czerpać decydując się na taki zabieg?

1. Komfort i wygoda na co dzień oraz w sytuacjach intymnych;
2. Brak podrażnień i wrastających włosków;
3. Bezpieczeństwo zabiegu;
4. Oszczędność czasu;
5. Widoczna różnica w ilości włosków z zabiegu na zabieg.

Jaki laser najlepiej sprawdza się przy zabiegu depilacji laserowej?

Jednym z najbardziej polecanych laserów do depilacji jest Light Sheer Duet. Jego skuteczność w trwałym usuwaniu owłosienia sięga ponad 90% . Jest to światowej klasy sprzęt, który dzięki zastosowaniu dwóch głowic jest w stanie usunąć włoski nawet z trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo laser Light Sheer Duet otrzymał certyfikat bezpieczeństwa i jakości został wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA oraz certyfikaty odpowiednich instytucji Europejskich, a w tym ISO 9001.

Łatwy zakup pakietów depilacji ONLINE

Większość z nas ceni sobie wygodę także w kwestii zakupów. Od teraz w we wszystkich salonach Laser Delux możesz dokonać zakupu wybranego pakietu depilacji oraz karty podarunkowej bez wychodzenia z domu! Dysponujemy indywidualnymi pakietami depilacji laserowej. To Ty decydujesz, który z nich wybierzesz! Po zakupie swojego pakietu w danym salonie Panie kosmetolog skontaktują się z Tobą i umówią Cię na wstępną konsultację przed zabiegiem.

Pakiety depilacji

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Jedna odpowiedź

  1. Marzy mi sie domowy laser…z jednej strony fajna sprawa choć i mniej pochlebne opinie słyszałam o nich…a swoje kosztuje… Gabinetowe depilacje niestety kosmicznie drogie, jak dla mnie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *