Manicure z lakierem One Step Hybrid krok po kroku

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Koenzym Q10 promocja

Lakiery hybrydowe One Step Hybrid to nowość na rynku kosmetycznym, która podbija serca kolejnych użytkowniczek. Nowe opakowanie w formie mazaka pozwala szybko i dokładnie pomalować paznokcie. Z używaniem takiego lakieru poradzi sobie każda, nawet zupełnie niedoświadczona osoba. Zobacz, jakie to proste i przekonaj się sama, kupując swój własny lakier hybrydowy 3w1.

Manicure z lakierem One Step Hybrid krok po kroku

One Step Hybrid, czyli lakier hybrydowy 3w1

Lakiery One Step Hybrid są inaczej nazywane lakierami 3w1. Dzieje się tak z prostego powodu. Jeden kolorowy mazak jest produktem wielofunkcyjnym i zastępuje trzy inne – lakier bazowy, lakier kolorowy i top. To oznacza, że nie potrzebujesz ich wszystkich, żeby zrobić samemu manicure hybrydowy. Wystarczy jeden lakier w mazaku i lampa!

Jeden lakier hybrydowy – wiele możliwości

Kupując lakier One Step Hybrid w wybranym kolorze, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale też czas. Dotychczas musiałaś uważać na to, żeby dokładnie zakręcić każdą z buteleczek, zanim sięgniesz po następną. W dodatku tradycyjne pędzelki przysparzają często kłopotów, szczególnie niedoświadczonym i niewprawionym osobom. Konieczne są nieraz poprawki lub wycieranie zalanych skórek.

Tutaj ten problem znika. Lakier w mazaku jest wyposażony w cienki i wygodny pędzelek, który jest precyzyjny i dokładny. Ilość lakieru dozujesz sama, przekręcając delikatnie pisak. Produkt możesz zabrać ze sobą w podróż – dzięki małym rozmiarom zmieści się nawet w torebce. Jest idealny zarówno do niewielkich poprawek na szybko, jak i wykonania pełnej stylizacji.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Jak używać lakierów One Step Hybrid?

Użycie lakieru 3w1 jest dziecinnie proste. Na początku przygotuj paznokcie, tak jak zwykle. Opracuj kształt paznokcia i odsuń skórki. Później użyj bloczka polerskiego, żeby zmatowić płytkę i bezpyłowego wacika, żeby przetrzeć ją cleanerem. Paznokcie są gotowe do malowania, nadszedł czas na główny punkt programu.

Przygotowując mazak do malowania, przytrzymaj go pędzelkiem do góry i delikatnie przekręć aż pojawi się na nim kropla lakieru. Teraz możesz wygodnie i łatwo pomalować paznokcie przykładając pędzelek na środku i przesuwając go delikatnie w stronę skórek, a później rozprowadzając w dół, w stronę wolnego brzegu. Wystarczą już 3 warstwy żeby uzyskać głęboki kolor. Każdą z nich należy utwardzić pod lampą.

Lakier 3w1 i co dalej?

Po utwardzeniu ostatniej warstwy możesz zauważyć, że paznokcie delikatnie się kleją. Wystarczy, że przemyjesz je cleanerem. Nie martw się, jeśli na waciku pozostanie odrobina koloru – to normalne. Nie potrzebujesz już żadnego topu, ani dodatkowego zabezpieczenia. Paznokcie są gotowe. Żeby pięknie się błyszczały użyj tylko oliwki i wmasuj ją w skórki i paznokcie.

Tych kilka kroków wystarczy, że stworzyć trwałą i piękną stylizację paznokci. Jeśli nadal nie jesteś pewna, czy to dla Ciebie, po prostu spróbuj. Potrzebujesz tylko jednego mazaka, więc tak naprawdę nic nie tracisz. Jesteśmy jednak pewni, że na jednym się nie skończy! Pokochasz ten sposób malowania paznokci za jego wygodę i łatwość oraz przekonasz się sama, skąd biorą się te wszystkie pozytywne opinie na jego temat.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów

Najpopularniejsze w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *